امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

خط شکنان: من خجالت مي كشم كه در دوران عمرم سودي براي اسلام و انقلاب اسلامي نداشته ام . اميدوارم كه ريختن خون سرخ و پر از گناهم سودي براي اسلام داشته باشد .

به گزارش خط شکنان سردار شهيد حسين رحماني علي آبادي ، فرزند فرج ا... ، وي تحصيلات دورة ابتدايي را در دبستان ادب به پايان رساند . سپس در مدرسه راهنمايي عباس فتاحي به تحصيل مشغول شد . او تحصيلات را تا سال سوّم در هنرستان شهيد رجايي ادامه داد .

در دوران انقلاب به فعاليّت هاي سياسي پرداخت . پس از پيروزي انقلاب اسلامي در 1 خرداد 1360 ش به عضويّت رسمي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در آمد . وي در عمليّات هاي مختلف و متعددي شركت كرد و در 2 آبان 1361 ش در عمليّات والفجر 4 دچار موج گرفتگي و مجروح شد .

رحماني در قصر شيرين ، نيروي مقاومت بسيج يزد ، تيپ عاشورا ، تيپ عاشورا ، تيپ نجف اشرف و تيپ 18 الغدير در مسؤوليت هاي مختلف رده گردان پياده و مربي آموزش نظامي انجام وظيفه كرد و سرانجام در عمليّات بدر بر اثر اصابت تركش به پا به شهادت رسيد و در گلزار شهداي خلد برين به خاك سپرده شد . از او فرزندي به نام محمد حسين به يادگار مانده است .

او در گزيده اي از وصيت نامه اش آورده است: من خجالت مي كشم كه در دوران عمرم سودي براي اسلام و انقلاب اسلامي نداشته ام . اميدوارم كه ريختن خون سرخ و پر از گناهم سودي براي اسلام داشته باشد . بارخدايا من از تو عاجزانه مي خواهم كه عمر امام عزيز ، اين ياور بي پناهان را تا ظهور مهدي موعود (عج) طولاني برگرداني . خدايا من از زماني كه خود را شناختم سعي كردم كه براي رضاي تو قدم بردارم ولي چه كنم كه شيطان نفس نگذاشت كه بتوانم بنده اي خوب و شايسته براي تو باشم ، خدايا تو را به عزّت و جلالت ، به آخرين پيام رسانت قسم مي دهم كه دل خانواده هاي شهدا و بي پناهان را با ظهور ولي عصر (عج) شاد و خوشحال بگرداني .

من از تمام دوستان و رفقاي خود مي خواهم كه سلاح بر زمين افتاده ام را بردارند و لاله اي بر جاي آ‹ بكارند و من از تمام افراد و جوانان اين امّت مي خواهم براي يك بار هم كه شده از اين دانشگاه نور ديدار نمايند . اي امّت قهرمان ، با شهداي خود پيمان فداكاري ببنديد ، اميدوارم كه ديگر اين ملّت شهيدي را بر روي دست خود تشييع نكند ، زيرا كه بوي پيروزي را احساس مي كنم .

 

وصيت‌نامه
بسم‌الله الرحمن الرحيم
السلام على يااباعبدا...
السلام عليك يا صاحب الزمان السلام
عليك يا انصاردين‌ا....
من كلام على (ع): ان‌الجهاد باب من ابواب الجنه فتحه‌ا... لخاصه اولياء      حضرت على(ع) مى‌فرمايد:
جهاد درى است از درهاى بهشت كه خداوند بر روى بندگان خاصش
گشوده است.
از وظايف هرمسلمان است كه در مقابل تجاوزات دشمنان اسلام از ناموس,دین,وطن و حيثيت خود دفاع کند ,ايستادگى نماید و تا آخرين نيرو آنان را  نابود كند و براى به وجود آوردن شرایط اقامه دين و نماز و صلح و امنيت در جهان با اراده ای راسخ و توكل به خدا جهاد كند.
اكنون جبهه‌هاى جنگ كعبه مشتاقان الله و وعده‌گاه راهيان حسين است و آنجا مدرسه عشق و مكتب عرفان و تجليگاه ايمان و ايثار است .
جبهه‌ها نزديك‌ترين مقام به پيامبر (ص)و على(ع) و حسين (ع)و امام زمان(عج) است. آنجا تجليگاه ايمان و اخلاص و عبوديت خداست, آنجا هر چه هست خدا است و عشق به خدا.
درآنجا بهترين بندگان شايسته خدا و مقربان درگاه حق دل از همه تعلقات مادى شسته و در محضر خداوند به عبادت و مناجات و نيايش مشغولند, و دلهايشان در انتظار لقاء الله مى‌تپد.
ايكاش خفتگان و اسيران هواى نفس توفيق مى‌يافتند تا از نزديك با فضاى ملكوتى جبهه‌ها و نور معنويت رزمندگان اسلام آشنا شوند كه درآنجا دل سنگ آب مي شود و آنان هر چقدر هم آلوده باشند, منقلب مي شوند و درعالم ديگر پاى ميگذارند.
نيروى شگفت‌انگيز اين رزمندگان‌خداجوى وشهادت طلب است كه عزم جزمشان بر جنگ تا پيروزى نهايى و آمادگيشان براى عمليات است.
اكنون زمانى فرارسيده كه با يورش به متجاوزين نشان‌دهيم كه قدرت خدا تا چه حد است .
با عمليات سرنوشت‌ساز آينده لرزه بر اندام جهانخواران شرق و غرب اندازيم و تا آنجا كه امروزآمريكا و شوروى و اسرائيل با اضطراب و نگرانى از سرنوشت جنگ سخن‌مى‌گويند و پرده از و حشت روز افزونشان در مورد به خطر افتادن منافع حياتيشان با ادامه روال موجود جنگ برمى‌دارند.  
امروزتمام ملتهاى مسلمان به خوبى دريافته‌اند كه همه مشكلات و مصيبتهاى كشورهاى اسلامى دركازابلانكا یا پایتختهای دیگر اسلامی وعربی وبا حضور سران بی خاصیت وسرسپرده کشورهای اسلامی حل نمى‌شود بلكه مي دانند آنها آنجا جمع شدند و همگى عامل فراهم كننده همه سلطه ی بیشتر جهانخواران بر ملتهای اسلامی هستند.
مردم مسلمان با الهام ازامام خمينى دريافته‌اند كه تنها راه نجاتشان اسلام و انقلاب اسلامى است و بزرگترين اميد و پشتوانه خود را جمهورى اسلامى ايران دانسته و چشم اميد و پيروزى لشكريان اسلام در عمليات گسترده آينده دوخته‌اند .
اميدواريم اين بار مسئله جنگ را با نابودى صدام ,راه براى رسيدن به قدس هموار و دست ابرقدرتها از منطقه و مردم مستضعف كوتاه شود.
بيش از چهل ماه جنگ خداوند بر ما منت گذاشته كه ما در جبهه حق مي جنگيم و اين خود شكر بي نهايت مي خواهد كه ما بندگان هرگز قادر نيستيم كه شكرنعمتهاى بي كران خدا را در جنگ  به جاآوريم.
اميد به اينكه تمام ما بندگان خداوند در پى آن باشيم كه اسلام را شناخته و به آن عمل كنيم كه در اين صورت رضايت خدا را فراهم‌كرده‌ايم .
حال‌كه آمده‌ايم تا در راه خدا جهاد كنيم سلاح شهادت خودرا به همراه داريم و تا زمانى كه اين سلاح در اختيارماست پيروزى و فتح ما بدون شك حتمى‌خواهد بود. واى كاش هزاران جان داشتیم و فداى اسلام و امام مى‌كرديم ,مگر مى‌شود بگذاريم كه اين كافران صدامى برمسلمانان چيره شوند .
اى امت حزب‌الله واى رسالتمداران خون شهدا ,خود را مهيا كنيدو استوار و ثابت قدم با توكل به خدا با رشادت و مردانگى راه شهدا كه  فتح يا شهادت است را ادامه دهید.
با كفار و استكبار جهانى مبارزه كنيد و بدانيد با توكل برخدا و اخلاص و پشتيبانى ولايت فقيه و ادامه راه شهدا و به وظيفه خود عمل كردن و سازش  نكردن پيروزى ميسر است و غير از آن ذلت و خوارى و دورى از عنايات خداوند وسقوط به اسفل السافلين می باشد.
اللهم‌اجعل مماتى ممات محمدوآل محمد .      
خداوندا خود اعتراف دارم خطا كارم و آنچه گفتم عمل نكردم و وظيفه خود را انجام نداده‌ام ولى از تو مى‌خواهم به من عنايت و لطف وكرامت كنى كه پس از گذشت دو سال افتخار سربازی كوچك برای امام زمان(عج) بودن ,در راه اقامه دين تو مرا هدايت فرمائى و مرا قبول فرمائى و اراده و عزمم كه به خاطر تو و به ياد تو و براى رضاى توست و ارمغانم كه شهادت است به من عطا فرمايى و شهادتم كه در راه اسلام و قرآن است را پذيرا باشى.
چند كلمه‌اى به تو اى پدر و مادر عزيزم و اى چهره‌هاى رئوف و مهربانم كه رنجهاى زندگى را تحمل كرديد . اميدوارم كه مرا ببخشيد و از اينكه قرار بود بعد ازمأموريتم به يزد بيايم و نيامدم چون كه بنا به وضعيت منطقه و موقعيت حساس جنگ از همه مهمتر وظيفه شرعى بر خود دانستم در جبهه‌هاى جنوب بمانم و دين خود را  ادا كنم.
اگر خطائى ازمن سر زده مرا عفو و دعا كنيد.
والدين گراميم اگر مى‌خواهيد در آخرت در نزد حضرت محمد(ص) و امام حسين(ع) و حضرت فاطمه(س) و زينب كبرى رو سفيد باشيد و در زمره آنها باشيد, بايد درمرگ من صبر كنيد . همانطوري كه  تاكنون زينب گونه بوده‌ايد و مفتخر بوده‌ايد كه چنين فرزندى را براى اسلام تربيت كرده‌ايد .
خداوند شما را با شهادت من امتحان مي كند . مبادا با شهادت من خللى در اراده آهنين شما وارد شود ,همچنان باشيد كه براى همه الگو و براى پدر ومادران ديگر  شهدا نمونه.
اى مادرو پدرگ و خواهر  و برادرم  و تمام  دوستان و آشنايان مبادا شهادت من باعث آن شوداز انقلاب و امام و ولايت‌فقيه طلبکار باشید.
اميدوارم شهادت این سرباز کوچک باعث شود با عزمی راسخ تر وتوفنده تر از گذشته انقلاب را به رهبرى امام خمينى يارى نمائيد و آن را به انقلاب حضرت مهدى(عج) متصل نمائيد.
والسلام عليكم و رحمه‌الله وبركاته 
خدايا خدايا تا انقلاب مهدى حتى كنار مهدى خمينى را نگهدار
باميد پيروزى رزمندگان اسلام و گشوده‌شدن راه كربلاى حسين
دعاى امام و رزمندگان اسلام را هيچوقت فراموش نكنيد.

6/11/63

Template Design:Dima Group