امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کتاب خاطرات دفاع مقدس با عنوان ذبیح الله بزودی منتشر می شود.

به گزارش خط شکنان، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان یزد با اعلام این خبر بمناسبت سالروز شهادت سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده افزود: شهدای ما دارای مقام والایی هستند که در زمینه معرفی آنها هرچه کار کنیم باز هم کم است.

سیدهدایت بنی فاطمه به جایگاه بالای سردار شهید ذبیح الله عاصی زاده اشاره کرد و گفت: شهید عاصی زاده به عنوان اولین فرمانده شهید تیپ الغدیر، تلاشهای فراوانی برای تاسیس تیپ الغدیر یزد کرد.

بنی فاطمه افزود: این شهید یکی از نخبه های جنگ هشت ساله ماست و ما در راستای آشنایی نسل جوان با این شهید بزرگ کار خاصی انجام نداده ایم. وی خاطرنشان کرد نسل جوان امروز ما تشنه این معارف است و دوست دارد با این شخصیتها بیشتر آشنا شود و ما در این زمینه وظیفه ای خطیر داریم.

مدیرکل حفظ آثار از انجام مصاحبه با برخی از آشنایان و همرزمان شهید عاصی زاده توسط این اداره خبر داد و گفت: همزمان با ایام هفته دفاع مقدس یک مجموعه فلش کارت که شامل 25 خاطره کوتاه همراه با تصاویر این شهید گرانقدر با عنوان ذبیح الله در این اداره کل تولید شد که در سالروز شهادت این سردار شهید وارد بازار عرضه گردیده است.

سرهنگ بنی فاطمه از انتشار کتاب خاطرات شهید عاصی زاده بزودی خبر داد و افزود: این کتاب نیز با عنوان ذبیح الله و شامل 100 خاطره کوتاه می باشد که به قلم محمدهادی شمس الدینی به نگارش درآمده و توسط بنیادحفظ آثار چاپ خواهد شد.

Template Design:Dima Group