هیئت «محشر خون» یزد با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام موجودیت خود و بیان خیر مقدم به امام خمینی، تأکید کرد که اعضای این هیئت با هر نوع شرک و نفاق مبارزه خواهند کرد.

انقلاب اسلامى در ایران به‌خاطر ویژگى‌هایش همواره مى‌تواند در معرض تحریف قرار بگیرد.

اگر تجربه مقابله با نظام حاکم بر جهان به‌عنوان تجربه‌اى که امکان موفقیت دارد در یاد‌ها زنده و جاودان بماند، الگوى راه‌گشاى مستضعفین و مظلومین در جاى جاى تاریخ براى استیفاى حقوق‌شان خواهد شد.

انقلاب اسلامى در ایران حدیث مردمى بود که با دست خالى و دلى مطمئن و سرشار از امید، دل در گرو اخلاص ابرمردى بستند که جز از خدا از هیچ کس واهمه نداشت و جز از ذات حق از هیچ نیروى دیگرى مدد نمى‌جست.

این ترکیب مقدس معجزه بزرگ قرن را آفرید که دشمن با تلخى از آن به عنوان زلزله‌اى ویران‌گر یاد کرد. این حقیقت اراده مردمی است تحت رهبرى، یک رهبر مردمى و متکى به نیروى لایزال الهى که از هر قدرتى بالاتر است و توان شکست جبارترین حکومت‌ها را دارد.

در ادامه مروری داریم بر حوادثی که ۲۱ بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ در یزد اتفاق افتاد.

روزنامه کیهان در این روز نوشت: به طرفداری از مهندس بازرگان، همه روز تظاهرات دامنه‌داری در یزد برگزار می‌شود. در این تظاهرات طبقات مختلف مردم شرکت می‌کنند.

جامعه دارورسازان یزد طی تلگرامی به امام خمینی آمادگی خود را برای اجرای اوامر ایشان اعلام می‌کنند.

هیئت محشر خون یزد با انتشار بیانیه‌ای موجودیت خود را اعلام داشت. در این بیانیه ضمن خیر مقدم به امام خمینی، اعلام شده است که اعضای هیئت با هر نوع شرک و نفاق مبارزه خواهند کرد.

انتهای پیام/

Template Design:Dima Group