حجت‌الاسلام «محمدحسن زمانی» گفت: فتنه‌های جدید دشمنان به رغم شکست‌هایی که در گذشته خوردند، در راه است که مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مفاسد فرهنگی و اجتماعی، جریان نفوذ در حکومت، اعتیاد و ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان و حاکمیت اشاره کرد.

حجت‌الاسلام «محمدحسن زمانی» معاون بین‌الملل و مسئول دفتر اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه، امروز (شنبه) در مراسم سالروز بزرگداشت حماسه ۹ دی که در مسجد «روضه محمدیه» یزد برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: ملت ایران باید با هوشیاری و با اطاعت از فرامین رهبر فرزانه، توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

وی ادامه داد: ملت ایران در ۴۰ سال گذشته در سایه ولایت‌مداری، وحدت‌کلمه و بصیرت انقلابی، توطئه‌های مختلف داخلی و خارجی را نقش بر آب کردند و همچنان با هوشیاری، در راستای پیگیری آرمان‌های نورانی امام راحل (ره)، شهیدان و منویات مقام معظم رهبری، وظایف دینی و انقلابی خود را انجام می‌دهند.

معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه تصریح کرد: احزاب و سلائق مختلف فکری می‌توانند با طرح دیدگاه‌ها و مسائل، اظهار نظر کنند، ولی باید همه برای حفظ انقلاب اسلامی و ثمرات بی‌شمار آن تحت امر ولایت فقیه باشند که رسالتی اساسی و سرنوشت‌ساز است.

حجت‌الاسلام زمانی یادآورشد: آن‌چه در حماسه ۹ دی سال ۱۳۸۸ توسط مردم شجاع ایران اسلامی در کشور اتفاق افتاد، همان دشمن‌شناسی، بصیرت، ولایت‌مداری و حضوری آگاهانه در عرصه دفاع از کشور اسلامی بود.

وی افزود: دشمنان در برهه کنونی قطعاً به دنبال نفود در کیان کشور و رسیدن به اهداف شوم خود هستند که باید ملت و مسئولان خیلی هوشیارانه در برابر آن‌ها ایستادگی کنند.

معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه تصریح کرد: فتنه‌های جدید دشمنان به رغم شکست‌هایی که در گذشته خوردند، در راه است که مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به مفاسد فرهنگی و اجتماعی، جریان نفوذ در حکومت، اعتیاد و ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان و حاکمیت اشاره کرد.

وی گفت: ملت ایران تمام توطئه‌ها را با هوشیاری و داشتن رهبری و توجه به اصل ولایت فقیه با شکست مواجه کردند، قطعاً در برهه کنونی نیز به هوشیاری و بصیرت دینی و انقلابی نیاز مبرم است.

حجت‌الاسلام زمانی به دستاورد‌های انقلاب اسلامی در عرصه داخلی اشاره کرد و ادامه داد: استقلال کشور، حاکمیت دین، مردم سالاری دینی، تحقق عدالت اجتماعی، تولید علم و فناوری و وجود ولایت فقیه در صدر نظام، از ثمرات داخلی انقلاب اسلامی است.

وی همچنین با اشاره به دستاورد‌های خارجی انقلاب، گسترش تشیع در جهان، حمایت از مردم فلسطین، محرومان، سرفرازی و عزت‌مندی ملت و کشور را از دیگر دستاورد‌های انقلاب اسلامی ذکر کرد که با فداکاری و ایثار شهدا به دست آمده است.

معاون بین‌الملل حوزه‌های علمیه بیان کرد: در این سال‌ها به برکت انقلاب اسلامی به‌اندازه هزار سال به شیعه در عالم و گسترش آن خدمت شده است.

خاطرنشان می‌شود در این مراسم که با حضور گسترده اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار شد، مردم با شعار‌های «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر منافق» و «مرگ بر ضد ولایت فقیه» با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند.

همچنین در پایان این مراسم، بیانیه‌ای قرائت شد که در آن با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری و حمایت از تداوم آرمان‌های انقلاب اسلامی، بر لزوم هوشیاری مردم در برابر توطئه‌های دشمنان تأکید شد.

انتهای پیام/

 

Template Design:Dima Group