خط شکنان: یادواره شهیدان رجایی و باهنر و 277 شهید کارمند استان یزد، پنجشنبه (7 شهریور) با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم در مسجد حظیره یزد برگزار می شود.

به گزارش خط شکنان، سعید زارع، جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد در گفتگو با خبرنگار شبستان از برگزاری یادواره شهیدان رجایی و باهنر و 277 شهید کارمند استان یزد در محل مسجد روضه محمدیه خبر داد.
زارع افزود: یادواره شهیدان رجایی و باهنر و 277 شهید کارمند استان یزد،  پنجشنبه (7 شهریور) بر سر تربت پاک چهارمین شهید محراب و از ساعت 8 الی 10 صبح با حضور مسئولان اجرایی، خانواده های شاهد و ایثارگران و اقشار مختلف مردم برگزار می شود. جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد از حجت الاسلام میررحیمی رییس سازمان حج و زیارت استان یزد به عنوان سخنران این مراسم یاد کرد و گفت:هدف از برگزاری این یادواره بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان خدمتگزاران انقلاب اسلامی ایران، نکوهش چهره منحوس و شوم منافقین در خصوص کشتار و ترور انقلابیون  و نمایش توطئه های منافقین در طول عمر 35 ساله انقلاب اسلامی ایران با ترور چهره ها و شخصیت ها می باشد.
وی همچنین به برگزاری مراسمی مشابه و به همین مناسبت در برخی از شهرستان ها و مناطق تابعه استان یزد اشاره کرد و اظهار داشت: مسابقات فرهنگی ، هنری ، ورزشی ، جلسات هم اندیشی و پرسش و پاسخ و فعالیت های تبلیغی در خصوص شهادت این شهیدان و سیره آنها توسط نهادهای مختلف فرهنگی، آموزشی و تبلیغی انجام می شود.
زارع در ادامه به به برگزاری مراسم سالروز شهادت شهدای دولت درروز جمعه مورخ 8 شهریور ماه سال جاری بر سر تربت پاک شهیدان در گلزار شهدای خلدبرین با سخنرانی حجت الاسلام علیانژاد و قرائت دعای روحبخش ندبه اشاره کرد.
وی از عموم مردم مومن و متعهد استان یزد خواست تا در برنامه های سالگرد شهیدان رجایی و باهنر حضور پرشور و فعال داشته باشند.

Template Design:Dima Group