خط شکنان: دست نوشته شهید محمد جواد حسینی به مناسبت روز جهانی قدس - تیرماه 1364 شمسی

بسم الله الرحمن الرحیم ، لتجدن اشد الناس عداوه للذین امنوا الیهود

به نام خداوند بخشنده مهربان ، "قوم یهود عداوتش با مومنین از دیگر قوم ها بیشتر است."  قرآن کریم

"روز قدس روز اسلام است. روز قدس روز رسول اکرم صلی الله علیه و آله وسلم است."   امام خمینی

چندروزی بیش ، از ماه مبارک رمضان ، ماه برکت، ماه میهمانی خدا ، ماه ضیافت الله باقی نمانده است. ماه یکه خدا لیله القدر را درآن قرارداد که از هزار ماه بهتر است، ماه بزرگی که باید در آن یکی از مهم ترین مسئله مسلمین حل شود. مسئله قدس شریف. قدس شریفی که ده ها سال است به دست یهودیان غاصب و به رهبری استعمار پیر انگلیس و آمریکای جنایتکار غصب شده است. همان قدس شریفی که اولین قبله گاه مسلمین بوده است همان سرزمین مقدسی که از صدر اسلام تا چندی پیش جایگاه مسلمین بوده و چندین بار مورد تعدی جنایتکاران قرار گرفته است. و بالاخره در حدود چهل سال پیش با رفتن یهودیان به فلسطین و به تدریج اخراج کردن فلسطینی ها از وطنشان پای صهیونیست در یک کشور اسلامی گذاشته شد و حدود 38 سال پیش رسما موجودیت کشور اسرائیل را اعلام نمودند و سرزمین مقدس فلسطین را از آن خود دانستند و پرچم مفتصح به اصطلاح اسرائیل را در آنجا به اهتزاز درآوردند و مردم فلسطین را آواره در کشورهای مجاور نمودند اما، اما غافل از آن که یکروزی سربازان گمنام اسلام این سرزمین مقدس را از یهودیان بدطینت باز پس خواهند گرفت و به محوطه کشورهای اسلام ملحق خواهند کرد.

پس برادران و خواهران عزیز حال که امام امت ما خمینی کبیر جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس نامیده اند مردم جهان را دعوت به راهپیمایی نموده اند پس برما است که با حضور خود در راهپیمائی روز قدس که در این سال روز حمایت از جنگ تحمیلی نیز هست پیمانمان را با رهبرمان محکمتر کنیم و مشت های خود را گره کرده و به آمریکای جنایتکار اعلام کنیم اگر دولت مزدورت در اسرائیل مردم فلسطین را به خاک و خون می کشد و روستاهای دیر یاسین و کفر قاسم را با خاک یکسان می کند، و اگر چه مزدور دست نشانده ات در عراق شهرهای کشور اسلامی ما را بمباران می­کند و هرروز به دامنه تهدیداتش می­افزاید و دست به وحشی گری های تازه ای می­زند. اما ما همگی حاضریم به جنگ با تو برخاسته و با جان و مالمان دین مبین حق را یاری کنیم و درسی فراموش ناشدنی به تو بدهیم.

پس این وظیفه ماست که در راهپیمائی امروز شرکت کنیم و  توشه ای از قدرت اسلام را به نمایش بگذاریم، و شرکت در این راهپیمائی یک وظیفه شرعی و  تکلیف دینی است چونکه هنوز پیام خون شهید احمد مقیمی که در کنار هور الهویزه به زمین ریخته شده و پیام خون گرم دیگر شهدا و پیام رزمندگان عزیزی که در سنگرهای جبهه حق و باطل سر از پا نمی شناسند این است که ما برای یاری اسلاممان و برای یاری دین خدا با کفار به جنگ پرداخته ایم و این وظیفه شماست که همیشه حامی ما و پشتیبان  رزممان باشید و با حضور خود در راهپیمائی و با ندای جنگ جنگ تا دفع فتنه از عالم به صدام و حامیانش اعلام دارید که ما ایرانیان آزاده و اسلام خواه حاضریم تا آخرین قطره خود خود در مقابل آمریکای جنایتگر و دیگر تجاوزگران ایستادگی کنیم.  و ما با شرکت در راهپیمائی امروز باید به آمریکا اعلام کنیم ای آمریکا، اگر امرو تو عمرو ابن عبدود یعنی صدام جنایتکار را بر سر راه ما گذاشته ای تا ما را از پیکار با اسرائیل باز نگه دارد بدان هزاران صلاح الدین ایوبی و بخت النصر وجود دارند که با اسرائیل پیکار کنند و تخم یهود را از صفحه روزگار بردارند و سیل خون صهیونیست ها را به سوی تو روانه سازند. برادران و خواهران عزیز ما باید با پشتیبانی از این جنگ تحمیلی و با جان و مالمان با صدام خائن مبارزه کنیم و با برکندن حزب بعث افلقی عراق به سوی قدس و برای مبارزه با صهیونیست های اشغالگر به پیش تازیم و حماسه جنگ خیبر که در زمان رسول اکرم صل الله علیه و آله و سلم روی داد را زنده کنیم و سنگرهای یهودیان را یکی پس از دیگری در هم شکنیم و همچو علی (ع) که درب قلعه خیبر را از جا برکند و مرحب یهود را به خاک ذلت نشاند ماهم باید از مرزهای اسرائیل بگذریم و کاخ های ظالمان یهود را در هم شکنیم و چنان مشتی محکم بر سر بگین و هم مسلکانش فرود آوریم که همچون مرحب یهود به خاک ذلت افتند و همچنانکه علی(ع) قلب رسول الله (ص) را در آن زمان با شکست یهودیان خوشحال نمود ما هم با برانداختن موجودیت اسرائیل قلب امام زمانمان و نائب برحقش را شادمان کنیم و بانک پیروزی الله اکبر خمینی رهبر را در بیت المقدس برآوریم و پرچم پرافتخار لااله الاالله محمد رسول الله را بر فراز قبله گاه اول مسلمین به اهتزاز درآوریم و در جهانی نمودن انقلابمان کوشا باشیم که صبح پیروزی نزدیک است و انشالله خداوند با پیروزی مسلمین و جهانخواران شرق و غرب طلیعه ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را فراهم خواهد ساخت.

برادران و خواهران تنها آزادی قدس از یک راه میسر است و آن فتح عراق است و تازمانی که رژیم افلقی عراق بر کار است فتح قدس میسر نخواهد بود. پس با شرکت در راهپیمائی امروز پشتیبانی خود را از رزمندگان اسلام اعلام داریم تا روحیه قوی شان قوی تر شود و از نظر پشت جبهه خیالشان راحت تر شود و وقتی آنها دیدند که میلیون ها نفر اعلام پشتیبانی کردند از روز حمایت از جنگ و شعار جنگ جنگ تا رفع فتنه از عالم سر دادند ایشان هم عزمشان را منسجم تر خواهند کرد و با فرمان فرمانده کل قوا بصف کفار بعثی حمله ور می­شوند و با عملیات نهایی خود کار جنگ را یکسره خواهند نمود.

و اگر ما در پشت جبهه حامی رزمندگان نباشیم و در تظاهرات جنگ شرکت نکنیم و خدای نکرده یک وقفه ای در جنگ پیش بیاید مسئولیت تمام خون های شهدایی که در راه این جنگ و اسلام و انقلاب ریخته شده است به گردن ما خواهد بود و نمی توانیم در فردای قیامت جوابگوی آن خون های مطهر باشیم پس در راهپیمائی روز قدس و روز حمایت از جنگ تحمیلی شرکت کنید و با شرکت خود مشتی کوبنده بر دهان لیبرال های خائن و ضد انقلاب های پس مانده و طرفداران آمریکا که خواهان صلح با صدام هستند بزنید چونکه به گفته اماممان صلح با صدام مخالف قرآن و مخالف ایده انبیاء است و صلح با صدام موجب خواهد شد تا صدام در آینده ای نه بسیار دور ضربه ای بزرگتر  را به انقلابمان فرود آورد.

برادر و خواهر این را صراحتاً بمان که عدم حضور تو در راهپیمائی امروز نشان دهنده میل باطنی تو به صدام و اسرائیل است و کسی که میل به اسرائیل دارد و اسرائیل را دوست دارد جزو آنها خواهد بود چونکه خداوند کریم در سوره مائده آیه 56 می فرماید : یا ایها الذین آمنوا لا تتخذوا الیهود و النصاری اولیاء بعضهم اولیاء بعض و من یقولهم منکم فانه منهم ان الله لایهدی القوم الظالمین .

ای کسانی که ایمان آورده اید نگیرید یهود و نصاری را دوستان. برخی شان تکیه گاه برخی دیگرند و هرکه دوست دارد ایشان را از شما بدرستی که او از ایشان است.

پس برادر و خواهرم اگر عذر موجهی نداری حتماً شرکت کن و لااقل خود را در جمع مسلمین نشان بده. والسلام.

Template Design:Dima Group