به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان یزد، سی و دومین سالگشت هفته دفاع مقدس در این شرکت گرامی داشته شد.

از مهمترین اقدامات انجام گرفته در این هفته برگزاری نمایشگاه گاز و دفاع مقدس در ساختمان مرکزی این شرکت بود که با استقبال کارکنان و مراجعین روبرو شد.

بر اساس همین گزارش با تزیین فضای ساختمان مرکزی و نواحی تابعه، ساخت سنگر، نصب بنر حاوی سخنان ارزشمند امام (ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، نصب تصاویر شهداء و رزمندگان استان یزد در جنگ تحمیلی و همچنین پخش سرود و آهنگ، حال و هوای دوران دفاع مقدس در این شرکت طنین افکن شد.

همچنین در این هفته پنج تن از یادگاران دفاع مقدس به نامهای آقایان مشهدی بافان، آذری فر، جوکار، خواستار، رنجبر و ملک ثابت در محل نمازخانه ساختمان مرکزی و با حضور جمعی از کارکنان به بیان خاطرات خود از دوران جبهه و جنگ پرداختند .

برگزاری مسابقات ورزشی در رشته های تیراندازی با تپانچه و تفنگ بادی، فوتبال دستی، تنیس روی میز، دارت و والیبال جهت کارکنان و خانواده آنان از دیگر برنامه های این هفته بود که در پایان نیز به برندگان رشته های مختلف جوایزی اهداء گردید.

گفتنی است برگزاری مسابقات فرهنگی همراه با اعطاء جوایز به برندگان،ارسال پیام تبریک و پیام اعلام عناوین روزهای دفاع مقدس به صورت اتوماسیونی ، اهداء چفیه به کارکنان، حضور در مراسم گلباران و غبار روبی گلزار شهداء یزد ، دیدار با خانواده ایثارگران، برپایی ایستگاه صلواتی و ... از دیگر اقدامات و برنامه های هفته گرامیداشت دفاع مقدس در شرکت گاز استان یزد بود.

 

Template Design:Dima Group