فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت صاحب الامر ( عج ) از انجام اقدامات گوناگون و متنوع در سی و دومین سالگشت هفته دفاع مقدس در شرکت گاز استان یزد خبر داد و گفت : با تزیین فضای ساختمان مرکزی و نواحی تابعه، ساخت سنگر، نصب بنر حاوی سخنان ارزشمند امام (ره) و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)  ، نصب تصاویر شهداء و رزمندگان استان یزد در جنگ تحمیلی و همچنین پخش سرود و آهنگ، حال و هوای دوران دفاع مقدس در این شرکت طنین افکن شد .

وی با اشاره به ایثار و فداکاریهای رزمندگان حماسه بزرگ دفاع مقدس افزود در این هفته از پنج تن از یادگاران دفاع مقدس به نامهای آقایان مشهدی بافان، آذری فر، خواستار، رنجبر و ملک ثابت دعوت به عمل آمده  تا به بیان خاطرات خود از دوران جبهه و جنگ برای کارکنان بپردازند .

حسین علینقی، ارسال پیام تبریک و پیام اعلام عناوین روزهای دفاع مقدس به صورت اتوماسیونی ، اهداء چفیه به کارکنان، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی جهت کارکنان و خانواده آنان ، حضور در مراسم گلباران و غبار روبی گلزار شهداء یزد ، دیدار با خانواده ایثارگران، برپایی ایستگاه صلواتی و ... را از دیگر اقدامات و برنامه های هفته گرامیداشت دفاع مقدس برشمرد.

Template Design:Dima Group