جمعيت هلال احمر شهرستان يزد به مناسبت فرا رسيدن هفته دفاع مقدس پيامي صادر كرد.

 

به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان يزد ، احمد لجه در اين پيام آورده است: دوران هشت سال دفاع مقدس، به عنوان يكي از زرين ترين برگ هاي تاريخ پرافتخار ميهن عزيز اسلامي، بيش از هر چيز نشان دهنده روح بلند ايثارگري، فداكاري، سلحشوري و آزادي خواهي ملت غيور و مسلمان ايران اسلامي است.

عزيزترين فرزندان اين مرزو و بوم با ايمان و اخلاصي الهي و تكيه بر آموزه هاي اصيل اسلام ناب محمدي(ص) و اطاعت از معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) جلوه هاي ماندگاري از حماسه و خون را به نمايش گذاشتند و جهانيان را در حيرت فرو بردند.

شهادت به فرموده امام راحل(ره) هنر مردان خدا و  فخر اولياست و حقيقتا همين فرهنگ شهادت طلبي بود كه ميدان هاي حق عليه باطل را به صحنه دلدادگي رزمندگان اسلام به حضرت دوست تبديل كرد و شكوه ماندگار و جاودانه اي به آن بخشيد كه هرگز از يادها پاك نخواهد شد. رهبر عظيم الشان انقلاب اسلامي (حفظه الله) نيز توكل به خداوند متعال، تقوا و پرهيزكاري را از جمله رموز موفقيت و پيروزي رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس مي دانند و اين دوران را دوران اوج افتخارات ملت رشيد ايران مي نامند.

جمعيت هلال احمر شهرستان يزد ضمن بزرگداشت فرا رسيدن هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره همه شهیدان والامقام هشت سال دفاع مقدس را گرامي داشته و موفقيت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايد.

Template Design:Dima Group