به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد بمناسبت هفته دفاع مقدس در سومین روز این هفته طی مراسمی از فرزندان شهید اداره کل حفاظت محیط زیست قدردانی بعمل آمد.

در این مراسم مهندس موسوی مدیر کل حفاظت محیط زیست استان ضمن تشکر و قدردانی عنوان نمود: حماسه‌ي هشت سال دفاع مقدس دليرمردان و شيرزنان مومن ايران اسلامي ،كه تداوم‌گر نهضت سرخ حسيني است همچنان بر تارك تاريخ بشريت ماندگار است. بيان گهربار رسول اعظم (ص) كه فرمود:«ان الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه» براي همه جوامع انساني زنده و پوياست و الگوي بي‌بديل و سرمشقي عارفانه و عاشقانه براي شهيدان از خود رهيده و به خدا پيوسته است.

وی در ادامه افزود: آسایش امروز ما مرهون فداکاری ها و ایثار شهدا است و لحظه لحظه‌ي زندگي خود را مديون خون پاك شهدا و ايثارگري‌هاي رزمندگان و جانبازان عزيز مي‌دانیم.

در این مراسم فرزندان شهید از مدیر کل حفاظت محیط زیست بدلیل توجه و عنایت ایشان به مسئله دفاع مقدس و زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا تشکر و قدر دانی نمودند.

در پایان مراسم کلاه شهید که مزین به سربند یا حسین و با گل آراسته گردیده بود به رسم یادبود از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست به فرزند شهید عابدینی اهدا شد.

 

 

 

Template Design:Dima Group