1- نصب پلاكاردها و بنرهاي مختلف به مناسبت روزهاي هفته دفاع مقدس در سطح اداره‌كل.

2- تخصيص يك‌عدد تابلو تبليغاتي به مناسبت اين ايام در بلوار ورودي فرودگاه شهيد آيت ‌الله صدوقي‌يزد .

3- سنگربندي در جلو ترمينال و ساختمان اداري فرودگاه شهيد آيت ‌الله صدوقي‌يزد .

4- برپايي غرفه‌اي به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس مزين به عكس شهداء در جلو ترمينال مسافري و بازديد بيش از 200نفر از مسافرين از غرفه مذكور .

 

5 - ديدار مديركل با كليه مسئولين واحدها و فرمانده پايگاه و ديگر برادران بسيجي و اهداء گلي نمادين از دفاع مقدس و تبريك اين ايام در روز شنبه مورخ 02/07/1391 .

6- بازديد سرهنگ بابايي- فرمانده بسيج ادارات استان به‌همراه سرگرد زارع- فرمانده بسيج اداري حضرت قائم(عج) از غرفه دفاع مقدس در روز دوشنبه مورخ 03/07/1391.

7- حضور فرمانده بسيج در جلسه برگزار شده در محل شهرداري منطقه يك.

8- شركت خواهران و برادران بسيجي در همايش‌فرهنگي برگزار شده در روز سه‌شنبه مورخ 04/07/1391 در سالن شهيد عباسپور اداره برق .

9- برگزاري مراسمي به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس در روز چهارشنبه  مورخ 05/07/1391 بعد از زيارت عاشورا همراه با سخنراني امام جماعت و پذيرايي از حاضرين .

10. بازديد مديركل و فرمانده بسيج همراه با چند تن از مسئولين پايگاه از خانواده محترم شهيد دانش‌پرور ( شهيد معظم فرودگاه شهيد آيت ‌الله صدوقي يزد) .

11- مراسم تجليل از ايثارگران 8سال دفاع مقدس با حضور آقاي صالح جوكار – نماينده محترم مردم شهرستان‌هاي يزد و صدوق در مجلس شوراي اسلامي در سالن كنفرانس ، اهداء لوح تقدير به ايثارگران و بازديد از غرفه دفاع مقدس.

Template Design:Dima Group