کتاب « یاد و یادگار »، خاطراتی از دیدار حضرت آیت الله‌العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) با همسر مکرم حضرت امام (ره) در مراسم بزرگداشت بانوی انقلاب در هفته‌ی مقام زن رونمایی می‌شود.

به گزارش خط شکنان کتاب حاضر به کوشش موسسه‌ پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی در ششمین سالگرد درگذشت بانو ثقفی، همسر امام(ره) با حضور جمعی از مسئولین در سالن اجلاس سران در تاریخ 23 فروردین‌ماه رونمایی می‌شود.

آنچه در این کتاب مختصر و کم‌حجم جمع‌آوری و به علاقمندان رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، تقدیم می‌شود، نمونه‌هایی است از بیانات و گفتگوهای حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظّم انقلاب اسلامی در دیدار با همسر مکرم حضرت امام(ره) به علاقمندان اسلام ناب محمّدی و پیروان راه امام راحل(ره).

آنچه در این دیدارها بیان شده نمایانگر حقایقی نورانی از شخصیت الهی امام عزیز رضوان‌‌الله‌علیه و حاکی از اعتقاد و ارادت ویژه‌ رهبر معظّم انقلاب به امام بزرگوار و علل این باور و عشق و نیز حاوی نکته‌ها و درس‌های فراوان برای پیروان راه آن امام راحل است.علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه‌ تهیّه آثار این انتشارات می‌توانند با شماره تلفن‌های  66493548 و 66483695 تماس حاصل نمایند و یا به پایگاه اطلاع رسانی WWW.BOOK-KHAMENEI.IR مراجعه کنند.

Template Design:Dima Group